KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17493062
nr 1749 3062
Else Hermansson (1900-1997), Sverige. Signerad, skördetid. Olja på duk, 50x60, oramad
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:56:15
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer